Konferencja Pediatric Innovation Day już 27 października

Fundacja K.I.D.S. Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali będzie gospodarzem międzynarodowej, bezpłatnej konferencji Pediatric Innovation Day organizowanej przez i4KIDS and i4KIDS-EUROPE.

Inspiracja i wymiana wiedzy Celem wydarzenia jest promowanie idei innowacji pediatrycznych, wymiana wiedzy oraz inspiracja do dalszych badań w tym obszarze.

Na konferencji Pediatric Innovation Day spotkają się przedstawiciele szpitali pediatrycznych, eksperci, lekarze oraz przedstawiciele firm i start-upów z całej Europy. To wyjątkowe wydarzenie jest częścią unijnego projektu i4KIDS-EUROPE i ma na celu integrację różnych europejskich interesariuszy pediatrycznych i ich partycypację w dyskusji na temat innowacji.

Wydarzenie, w formie wystąpień i paneli dyskusyjnych ma skupiać się na temacie potrzeb i barier wpływających na rozwój europejskiego ekosystemu innowacji pediatrycznych: finansowanie, regulacje i refundowanie, bariery komercjalizacyjne i adopcyjne, kapitał ludzki, bariery infrastrukturalne, współpraca i dzielenie się wiedzą, kultura innowacji.

Prezentacja europejskich innowacji w pediatrii Podczas Pediatric Innovation Day odbędzie się również finał projektu EIT Health „Wild Card”, w ramach którego siedem wyselekcjonowanych startupów z całej Europy zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązania w obszarze pediatrii.

Zapraszamy do rejestracji

Konferencja odbędzie się hybrydowo 27 października 2023 roku w godz. 9:00 – 17:30; stacjonarnie w Centralnym Domu Technologii w Warszawie oraz online.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

NIL IN SUMMIT

Konkurs

O nas

Grupy robocze

Ludzie

Partnerzy

Aktualności

Kontakt