NIL IN 2.0: plany rozwoju Sieci Lekarzy Innowatorów

Rozpoczynamy drugi rok działalności NIL IN – Sieci Lekarzy Innowatorów Naczelnej Izby Lekarskiej. Serdecznie dziękujemy tym, którzy są już zaangażowani w nasze inicjatywy, ale również pragniemy ciepło powitać nowych członków naszej społeczności.

Inaugurując NIL IN chcieliśmy skupić pionierów zaangażowanych w tworzenie nowych rozwiązań, które usprawniają pracę lekarzy i opiekę nad pacjentem. Idea rozsądnego, zrównoważonego i bezpiecznego wprowadzenia innowacji medycznych zjednoczyła w NIL IN lekarzy i ekspertów w obszarze innowacyjności. Dziś nasza społeczność liczy ponad 260 osób i stale się rozwija, a w 8 grupach roboczych aktywnie działają pasjonaci, którzy chcą mieć realny wpływ na rozwój polskiej medycyny.

Nowe cele i wyzwania

Pierwszy rok działalności to dobry czas na podsumowania i refleksje. Czujemy, że w ramach NIL IN udało nam się osiągnąć naprawdę wiele, ale jesteśmy też bogatsi o lekcje, które otrzymaliśmy. Z nową wiedzą, energią i wsparciem coraz szerszego grona członków i sympatyków naszej społeczności, wkraczamy w kolejny etap – NIL IN 2.0. Chcemy, aby kolejny rok był przełomowy, wniósł nową jakość do systemu opieki zdrowotnej, pozwolił nam przyciągnąć do siebie jeszcze więcej pasjonatów pragnących tworzyć innowacje, a także by zakończył się jeszcze bardziej spektakularnymi osiągnięciami.

Mamy wiele ambitnych planów i projektów, aby mogły zaistnieć i przynosić realne korzyści, potrzebujemy Waszej pomocy. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Was na specjalne spotkanie informacyjne, podczas którego przedstawimy założenia NIL IN 2.0 oraz omówimy, jak możemy wspólnie działać na rzecz rozwoju medycyny i innowacji.

Zapraszamy na spotkanie NIL IN 2.0

Spotkanie odbędzie się w dwóch terminach, aby umożliwić udział każdemu z Was:

 • 23 października, godz. 18:00
 • 25 października, godz. 18:00
 • Prosimy o dołączenie w dogodnym terminie.

  Czekamy na Wasz udział w spotkaniach informacyjnych i na wspólne nowe wyzwania w ramach NIL IN 2.0.
  Subscribe
  Powiadom o
  4 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Gość
  Aleksandra
  24 paź 2023 18:44

  do zobaczenia!

  Gość
  Artur
  13 paź 2023 06:43

  Chetnię dolączę do nowego zepołu.
  Pozdrawiam

  NIL IN SUMMIT

  Konkurs

  O nas

  Grupy robocze

  Ludzie

  Partnerzy

  Aktualności

  Kontakt