NIL IN partnerem merytorycznym Innovate Health - razem dla innowacji w medycynie!

22 lutego w Venture Cafe Warsaw Foundation odbyło się się 1. spotkanie w ramach Innovate Health – razem dla innowacji w medycynie!

Innovate Health – razem dla innowacji w medycynie! jest to cykl czterech spotkań, których NIL IN jest partnerem merytorycznym.
Wydarzenia mają na celu inicjować dialog i współpracę między rynkiem zdrowia, w tym lekarzami, innowatorami, funduszami inwestycyjnymi oraz korporacjami międzynarodowymi, aby wspólnie pracować nad wprowadzaniem innowacji medycznych na rynek polski.

Spotkanie otworzył prezes Naczelnej Rady Lekarskiej Łukasz Jankowski. W kolejnych częściach wydarzenia głos zabierali Artur Drobniak – Dyrektor Centralnego Ośrodka Badań, Innowacji i Kształcenia NIL i Jakub Chwiećko – partner zarządzający NIL IN.
Dostrzegamy, iż sektor publiczny jest otwarty na rozwiązania z zakresu innowacji i szuka ich. Nie do końca jest on w stanie stworzyć je samodzielnie. Jest to przestrzeń do działań, rozwoju i poszukiwania współpracy w zakresie polepszenia jakości świadczeń medycznych – podkreślił Artur Drobniak.

Kolejne wystąpienia prelegentów dotyczyły m.in. inwestycji w start-upy medyczne – Jakub Chwiećko, partner zarządzający NIL IN zaprezentował case study obrazując, jak można rozwinąć ideę, by stała się działającym konstruktem i wspierała zarówno pacjentów, jak i lekarzy.
Podczas wydarzenia odbyły się również warsztaty dotyczące drogi do stworzenia cyfrowych szpitali.

O kolejnym spotkaniu dowiecie się z naszego newslettera i linkedin.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

NIL IN SUMMIT

Konkurs

O nas

Grupy robocze

Ludzie

Partnerzy

Aktualności

Kontakt