Czerpanie korzyści z jutra. O tym, jak w praktycznym ujęciu zwiększyć dochodowość swojej praktyki lekarskiej wykorzystując nowe technologie.

Szkolenie: Innowacje w branży medycznej

Wykładowca: Igor Farafonow – CEO Uxeria.com – największej firmy UXowej w Polsce. Pracował nad strategicznymi globalnymi rozwiązaniami dla świata naukowego, startupów, korporacji i rządów. Opracowywał założenia i tworzył rozwiązania dla Coca Cola, MasterCard, DHL, Intersport, CD Projekt, PKO BP i setek innych. Pracował przy kluczowych dla Polski rozwiązaniach cyfrowych, jak: biznes.gov.pl, pacjent.gov.pl, nowy portal Funduszy Europejskich. Doradzał i tworzył rozwiązania cyfrowe dla Księstwa Liechtensteinu w kooperacji z księciem Michaelem. Zaadoptował procesy skutecznego zarządzania innowacją do 30-osobowej firmy usługowej, którą zbudował od podstaw.

Propagator odpowiedzialnego podejścia do procesu projektowego, uwzględniającego wyższe wartości relacji świata cyfrowego ze społeczeństwem.

Cel szkolenia:

Celem szkolenia jest przegląd praktycznych i innowacyjnych narzędzi oraz sposobów na usprawnienie swojej profesji w branży medycznej. Usprawnienia te będą mocno koncentrowały się na celach: robienia rzeczy taniej, szybciej, lepiej, bardziej dochodowo i bardziej efektywnie.

Program:

  1. Wstęp do innowacji i sposoby jej poszukiwań
  2. Przegląd narzędzi optymalizujących pracę
  3. Przegląd narzędzi poprawiających jakość pracy
  4. Przegląd narzędzi usprawniających relację z pacjentem
  5. Dodatkowy biznes dla lekarzy
  6. Rozwój zawodowy
  7. Rozwój i well-being
  8. Sposoby wdrażania narzędzi, soft launch, ewaluacja poziomu wsparcia
  9. Pytania i dyskusja
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

NIL IN SUMMIT

Konkurs

O nas

Grupy robocze

Ludzie

Partnerzy

Aktualności

Kontakt