Doctor.One

Doctor.One to zarejestrowany w 2021 roku polski podmiot medyczny, który pozyskał do tej pory 12 mln PLN od polskich i międzynarodowych inwestorów na rozwój unikalnego podejścia do stałej opieki medycznej przywracającej zaufaną relację lekarz-pacjent. W 2022 r. został uznany za najlepszy startup medyczny podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego. ??

Doctor.One to bezpieczny komunikator medyczny zastępujący nieformalną komunikację SMSową, mailową i w Social Media, dzięki któremu lekarze są w kontakcie wyłącznie ze swoimi stałymi pacjentami, których znają z wizyt stacjonarnych. Kontakt między lekarzem i pacjentem odbywa się asynchronicznie podczas codziennego wyznaczonego przez lekarza „wirtualnego obchodu”. ??

Aplikacja daje przestrzeń lekarzom do całościowej opieki nad pacjentami z chorobami przewlekłymi, ale też pozwala na rozwiązywanie spraw doraźnych, porządkując komunikację z pacjentami poza gabinetem i wynagradzając lekarza w modelu subskrypcyjnym. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi w bezpiecznym komunikatorze medycznym, przywracamy zaufaną relację lekarz-pacjent by skuteczniej utrzymywać ludzi w zdrowiu. W Doctor.One lekarz może skupić się na efektywnym i długofalowym dbaniu o zdrowie pacjentów, których zna, a pacjent może w każdej chwili napisać do swojego zaufanego lekarza. ?

Wyróżnienia i Nagrody ??

Zwycięzca Start-up Challenge w kategorii „Health” na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach Zwycięzca konkursu „Nephrohero”, organizowanego przez Warsaw Health Innovation Hub, Agencję Badań Medycznych i EIT Health Finalista programu InCredibles Sebastiana Kulczyka „Orzeł innowacji” Magazynu Rzeczpospolita 2022 – wyróżnienie jako „Startup z potencjałem Polska-Świat” Most Promising Polish Startups 2022 (EU Startups) HIMSS Lisbon 2023 – Nominee Best Digital Health Startup Pitch – jedyny startup z Europy Centralnej i Wschodniej nominowany do Top 20 Laureat Innowacyjny Startup w kategorii Health 2023 Finalista konkursu Naczelnej Izby Lekarskiej “Przychodnia Przyszłości” 2023 – za innowacje w opiece ambulatoryjnej

NIL IN SUMMIT

Konkurs

O nas

Grupy robocze

Ludzie

Partnerzy

Aktualności

Kontakt